Co można zyskać, zostając członkiem naszego związku?

Polski Związek Aktywnych Sportowców z powodzeniem skupia licznych wielbicieli aktywności fizycznej. Od momentu rozpoczęcia działalności nieustannie podejmujemy rozmaite działania, związane z promocją sportu. Warto uświadomić sobie, że będąc naszym członkiem można korzystać z wielu przywilejów.

Związek umożliwia sportowcom kontaktowanie się ze sobą, co pozwala na wymianę informacji i nawiązanie znajomości z pasjonatami tych samych dyscyplin. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osób, które uprawiają sporty zespołowe. W ten sposób mają bowiem ułatwione stworzenie własnej drużyny.

siatkowka

Zajmujemy się także organizacją licznych wydarzeń sportowych. Członkowie związku otrzymują informacje o planowanych zawodach tuż po tym, jak podjęta zostanie decyzja o ich organizacji. Podczas trwania zmagań zapewniamy niezbędne wsparcie, na przykład opiekę medyczną. Jednocześnie oferujemy możliwość uczestnictwa w szczególnych wydarzeniach, takich jak treningi pod okiem doświadczonych trenerów czy szkolenia instruktorskie. Dla widzów zawodów sportowych często udostępniamy bezpłatne bilety.

Nasi członkowie mogą również brać udział w tworzeniu strony internetowej. To znakomita propozycja dla każdego, kto pragnie podzielić się swoją wiedzą z innymi, bądź chce mieć wpływ na wygląd oraz funkcjonalność naszego serwisu.

Wszystkich zainteresowanych członkostwem zachęcamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie oraz poinformujemy o tym, w jaki sposób można zapisać się do naszego związku.