Organizowane zawody

            Niewiele zdarzeń dostarcza pasjonatom sportu tylu wrażeń co zawody sportowe. Nie ulega wątpliwości, iż największą satysfakcję daje osobisty udział w takich zmaganiach. Z tego względu bierzemy udział w organizacji licznych zawodów sportowych.

Dbamy o to, żeby przygotowana dla sportowców oferta była obszerna i zróżnicowana. Dzięki temu każdy ma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas zmagań z innymi. Organizujemy między innymi zawody pływackie, w których za każdym razem uczestniczy bardzo duża liczba pasjonatów tej dyscypliny. Kolejna interesująca propozycja to rozgrywki tenisowe. Podczas nich mogą sprawdzić się zarówno zwolennicy tenisa ziemnego, jak i stołowego. Wśród organizowanych przez nas zawodów znajdują się także ciekawe propozycje dla pasjonatów piłki nożnej, ręcznej, siatkówki oraz koszykówki. Podczas rozgrywanych meczy o zwycięstwo zmagają się zgłoszone wcześniej drużyny. W sezonie wiosenno- letnim proponujemy uczestnictwo w wyścigach rowerowych, które organizowane są na rozmaitych trasach. W tym okresie urządzamy także zawody dla biegaczy, jakie cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

rugb

Zwracamy szczególną uwagę na dobrą organizację wszystkich sportowych zmagań. Z tego względu wybieramy takie miejsca, w których zawodnicy mają zapewnione najlepsze warunki do rywalizacji. O wszystkich zawodach powiadamiamy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby umożliwić zainteresowanym właściwe przygotowanie. Podajemy też wszelkie informacje, jakie mogą okazać się dla zawodników przydatne.