Nasze działania

Polski Związek Aktywnych Sportowców prowadzi działalność już od kilku lat. W tym czasie podejmowaliśmy różne działania, które miały na celu umożliwienie pasjonatom sportu pogłębienie swojej wiedzy oraz ułatwienie im dostępu do istotnych dla nich wydarzeń.

Jednym z najważniejszych naszych działań jest organizacja zawodów i imprez sportowych, podczas których zainteresowani mogą sprawdzić swoje umiejętności. Dbamy o to, aby o takich wydarzeniach dowiedziało się jak najwięcej osób i dokładamy starań, aby w trakcie zmagań mieli zapewnione właściwe warunki. Reprezentantów naszego związku można spotkać na licznych wydarzeniach.

biegi

Prezentujemy także obiekty sportowe, które znajdują się w różnych miastach naszego kraju. Dzięki temu każdy początkujący sportowiec może dowiedzieć się, gdzie ma możliwość uprawiania wybranej przez siebie dyscypliny.

Prowadzimy również działalność edukacyjną. Na naszej stronie internetowej dostępnych jest wiele ciekawych artykułów, poświęconych tematyce sportowej. Korzystając z nich można dowiedzieć, się na przykład tego, w jaki sposób wybierać odzież sportową czy też jak właściwie przygotować się do treningu.

Zajmujemy się też promocją sportu i zdrowego trybu życia. Staramy się dotrzeć do osób w różnym wieku, aby przekonać ich o tym, że aktywność fizyczna oznacza lepsze zdrowie i doskonałą rozrywkę, a nie tylko wysiłek.

O podejmowanych przez nas nowych działaniach regularnie informujemy za pośrednictwem strony internetowej, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.