Jak do nas dołączyć?

Polski Związek Aktywnych Sportowców to organizacja łącząca osoby, w życiu których sport odgrywa ważną rolę. Będąc członkiem naszego związku można dać sobie szansę na uczestnictwo w licznych zawodach oraz uzyskać dostęp do wielu przydatnych informacji. Z tego względu zachęcamy wszystkich do tego, aby do nas dołączyli.

pilka-plazowa

Istnieje kilka sposobów, które umożliwiają stanie się członkiem Polskiego Związku Aktywnych Sportowców. Pierwszy z nich to skorzystanie z formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. W tym miejscu można także odnaleźć sporą ilość ciekawych artykułów oraz zapoznać się z naszą dotychczasową działalnością. Prezentujemy tutaj również informacje o sukcesach sportowców należących do naszego związku. Zainteresowani dołączeniem do naszego grona mogą także skorzystać z kontaktu telefonicznego. W ten sposób można również uzyskać odpowiedzi na wiele istotnych pytań. W trakcie rozmowy telefonicznej reprezentant naszego związku poprosi o podanie informacji, które są niezbędne do zapisu, jak również przedstawi prawa i obowiązki każdego członka. Rejestracji można dokonać także osobiście w naszej siedzibie, bądź podczas wydarzeń sportowych, na których obecni będę reprezentanci związku. Zachęcamy zatem do tego, aby poświęcić nam chwilę podczas takich wydarzeń.

Członkostwo w Polskim Związku Aktywnych Sportowców nie obliguje do uczestnictwa w żadnych wydarzeniach i ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Można z niego zrezygnować w każdej chwili, dlatego warto zapisać się do nas chociaż na krótki czas, aby móc przekonać się, jak wiele korzyści można zyskać.